Z żalem zawiadamiamy, że odszedł od nas śp. ppłk. mgr Józef Wołek nasz drogi kolega i wieloletni pracownik Krakowskiej Szkoły Pożarnictwa, w latach 1984 -1995.

Podczas pracy w Szkole istotną część jego obowiązków stanowiła praca w Wydziale Kształcenia w charakterze wykładowcy przedmiotu szkolenie obronne.

Przez cały okres pracy śp. ppłk. mgr Józef Wołek dał się poznać jako wysokiej klasy specjalista, angażujący się w realizację powierzonych obowiązków. Zawsze przychylny dla słuchaczy Krakowskiej Szkoły Pożarnictwa, był równocześnie wspaniałym kolegą i człowiekiem o pogodnym usposobieniu.

W naszej pamięci pozostanie jako człowiek pełen ciepła, życzliwości, zaangażowany w budowę i rozwój polskiego szkolnictwa pożarniczego.

Rodzinie i bliskim, szczere kondolencje w imieniu kadry, pracowników cywilnych, słuchaczy Krakowskiej Szkoły Pożarniczej składa st. bryg. mgr inż. Sławomir Wojta – p.o. Komendanta Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 17 maja 2017 r. o godz. 14.00 w Kaplicy przy Cmentarzu na Białym Prądniku, Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Krakowie.