Na prośbę Biura Zarządzania Kapitałem Ludzkim Telewizji Polskiej poniżej przestawiamy ofertę zatrudniania dla inspektora ochrony przeciwpożarowej, technika pożarnictwa lub inżyniera bezpieczeństwa pożarowego.

Osoby zainteresowane otrzymaną ofertą prosimy o wypełnienie zamieszczonej pod odnośnikiem ankiety.

Informujemy, że Szkoła Aspirantów PSP w Krakowie, pełniąc jedynie funkcję informacyjną, nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne konsekwencje udziału w postępowaniu rekrutacyjnym i potencjalnego zawarcia umowy z ogłoszeniodawcą.

Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatów i kandydatek

zainteresowanych pracą w Ośrodku Administracji jako:

Inspektor Ochrony Przeciwpożarowej

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • kontrolę doboru, rozmieszczenia i konserwacji sprzętu gaśniczego, urządzeń przeciwpożarowych oraz prawidłowego oznakowania i utrzymania dróg ewakuacyjnych,
  • zapoznawanie nowo przyjętych pracowników z przepisami ppoż.,
  • kontrolę poprawności oraz pomoc w przeprowadzaniu przeglądów konserwacyjnych systemów, instalacji, sprzętu i innych urządzeń przeciwpożarowych,
  • nadzór oraz uczestnictwo w pracach inwestycyjnych i modernizacyjnych w zakresie ochrony przeciwpożarowej,
  • obsługiwanie central sygnalizacji pożarowej, dźwiękowego systemu ostrzegawczego, stałych urządzeń gaśniczych, instalacji oddymiania,
  • podejmowanie akcji ratowniczo - gaśniczej lub w zależności od rozmiaru zagrożenia alarmowanie Państwowej Straży Pożarnej,
  • pełnienie posterunków asystencyjnych podczas nagrań z widownią organizowanych w studiach telewizyjnych, halach zdjęciowych oraz zabezpieczenie efektów i prac pożarowo niebezpiecznych,
  • wydawanie zezwoleń na przeprowadzenie nagrań z udziałem publiczności lub efektami pożarowo niebezpiecznymi,
  • zgłaszanie kierownikowi Wydziału Przeciwpożarowego stwierdzonych braków wyposażenia i usterek systemów ppoż.,
  • aktualizowanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego,
  • opiniowanie i uzgadnianie dokumentacji projektów scenograficznych oraz efektów specjalnych w studiach telewizyjnych oraz prowadzenie rejestru tych czynności.

Oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego,
  • ukończonego kursu inspektorów ochrony przeciwpożarowej,
  • co najmniej rok doświadczenia zawodowego na stanowisku Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej,
  • umiejętności przeprowadzania zapytań ofertowych, sporządzania opisów przedmiotu zamówienia, redagowania pism, przygotowywania umów i zleceń,
  • znajomości przepisów przeciwpożarowych.

Mile widziane będą:

  • wykształcenie wyższe w zakresie inżynierii bezpieczeństwa pożarowego,
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV,
  • znajomość obsługi central pożarowych POLON ALFA,
  • znajomość obsługi central oddymiania Mercor, D+H,
  • znajomość obsługi instalacji tryskaczowych,
  • kurs konserwatora podręcznego sprzętu gaśniczego,
  • kurs konserwatora hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • kurs konserwatora detektorów GAZEX,
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • odpowiedzialne zadania i przyjazną atmosferę w pracy,
  • adekwatne wynagrodzenie i dogodne warunki pracy,
  • bogaty pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do udziału w rekrutacji i przesłania CV

za pomocą przycisku aplikuj.

Na aplikacje czekamy do dnia 28 lutego 2020 r.

Opracowanie: mł.bryg. Piotr Sowizdraniuk na podstawie informacji otrzymanych Pana Adriana Cios z Biura Zarządzania Kapitałem Ludzkim TVP S.A.