25 marca 2021 roku pożegnaliśmy naszą Koleżankę i Przyjaciółkę śp. Aldonę Mika, która po długiej i ciężkiej chorobie, zdecydowanie zbyt wcześnie, odeszła na wieczny spoczynek pozostawiając nas w głębokim smutnku.

Pracę w Szkole Aspirantów PSP w Krakowie rozpoczęła w 2014 roku. Od początku powierzono jej bardzo ważne i odpowiedzialne zadania związane z planowaniem oraz przeprowadzaniem kontroli wewnętrznej. Sumiennie wykonując swoje obowiązki wielokrotnie udowodniła, że wybór obszaru jej zadań był w 100% trafiony, że jest osobą godną zaufania, niezwykle pracowitą, rzetelną, terminową i słowną.

W naszej pamięci pozostanie, jako osoba mająca zawsze uśmiech na twarzy, kobieta ponadprzeciętnie aktywna, czerpiąca z życia pełnymi garściami, gotowa do podejmowania nowych wyzwań, chętnie doskonaląca warsztat pracy i pogłębiająca swoją wiedzę.

Wielu z nas wspominać ją będzie także przez pryzmat wielu pasji, w tym sportowych - jeszcze w czerwcu ubiegłego roku udowodniła sobie i nam, że jest w stanie wbiec na niejeden górski szczyt, tym razem był to Turbacz, a by na niego dotrzeć musiała pokonać w trudnych warunkach dystans ponad 26 kilometrów.

Taką ją zapamiętamy – niech spoczywa w pokoju.

 

Wszystkim pogrążonym w bólu jeszcze raz składamy najszczersze kondolencje.

 

 

 

 

Opracowanie: Jolanta Palczewska i mł.bryg. Piotr Sowizdraniuk