Szanowni Rodzice, Rodzeństwo, Przyjaciele, słuchaczy Turnusu XXXI Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie.

 Jak co roku odprawiona miała zostać tradycyjna Msza Święta dla słuchaczy Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej, którzy kilka tygodni pobierają naukę w ramach zgrupowania unitarnego na terenie poligonu w Kościelcu. Planowaliśmy jak we wcześniejszych latach udział również osób najbliższych dla słuchaczy chętnych wzięcia udziału we Mszy Św., a przede wszystkim spotkania z nimi. Niestety, okres ten przypada na czas, gdy na terenie naszego kraju zauważa się dynamiczny wzrost zachorowań na COVID-19, co wpływa nie tylko na zagrożenie zdrowia, ale również na inne aspekty naszego zarówno zawodowego, jak i społecznego życia. Dlatego też w tym roku, z myślą o zapewnieniu maksymalnie bezpiecznych warunków wśród słuchaczy, Msza Święta zostanie odprawiona bez udziału gości. Jest mi bardzo przykro, bo wiem że z utęsknieniem czekali Państwo na pierwsze od wielu dni spotkanie, jednak decyzja ta kierowana jest przede wszystkim dobrem Państwa najbliższych a zarazem naszych słuchaczy. Jednocześnie z całego serca dziękuję za okazane zaufanie w tych trudnych dla wszystkich okolicznościach.

Msza Święta odprawiona zostanie w dniu 25 września 2021r o godz. 9.00 i będzie udostępniony przekaz online za pomocą (link)

https://youtu.be/JATIVIv7YNg

 

Z poważaniem

Kierownictwo i kadra SA PSP w Krakowie