W dniach 21-22 marca 2013 roku reprezentacja Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie wzięła udział  w XIV Halowych Mistrzostwach Polski w Dwuboju Pożarniczym, które odbyły się w Toruniu i Grudziądzu.

W zawodach wystartowało ponadto 12 reprezentacji wojewódzkich oraz zawodnicy z Litwy, Ukrainy i Rosji.  W konkurencji dwuboju pożarniczego sklasyfikowano 101 zawodników. W klasyfikacji krajowej, tradycyjnie już o pierwsze miejsce trwała zacięta walka pomiędzy Bartłomiejem Siepietowskim (woj. małopolskie) a Mirosławem Cyrsonem (woj. pomorskie). Tym razem w obu konkurencjach lepszy był ten pierwszy uzyskując czas łączny 31,46 sek. Wśród zawodników Szkoły najlepsze wyniki w dwuboju uzyskali Michał Gąska(czas :34,80 sek.) i Krzysztof Bałata ( czas : 34,86 sek.) , którzy zajęli odpowiednio 13 i 14 miejsce w klasyfikacji końcowej Mistrzostw Polski. Na uwagę zasługuje również wynik 17,69 sek. w konkurencji pożarniczego toru przeszkód 100 metrów Karola Góry, który zajął wysokie 7 miejsce a jednocześnie ustanowił nowy halowy rekord SA PSP w Krakowie. Gratulujemy!

W klasyfikacji międzynarodowej klasą dla samych siebie byli zawodnicy z Rosji, którzy w drabinie hakowej uzyskali wyniki w przedziale czasowym od 13,28 do 13,57 sekundy,natomiast w pożarniczym torze od 15,47 do 16,05 sekundy. Zwyciężył były mistrz świata Władimir Sidorenko  z czasem łącznym w dwuboju 28,75 sekundy. Zawody zostały wzorowo zorganizowane i przeprowadzone przez gospodarzy Mistrzostw.

Do zobaczenia na XV Halowych Mistrzostwach Polski w 2015 roku!.