II Miejsce Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie W HALOWYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ SZKÓŁ POŻARNICZYCH O PUCHAR KOMENDANTA SZKOŁY ASPIRANTÓW PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W KRAKOWIE.

W dniu 19 listopada 2015 roku w Szkole Aspirantów PSP w Krakowie odbył się Turniej Szkół Pożarniczych w Piłce Nożnej Halowej. Po wyrównanych meczach, sportowej rywalizacji, niesamowitej atmosferze sportowej „Mistrzem Szkół Pożarniczych” 2015 roku została drużyna Szkoły Głównej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie. Miejsce drugie zajęła reprezentacja Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie, trzecie miejsce wywalczyła Centralna Szkoła PSP w Częstochowie, na czwartym miejscu turniej zakończyła Szkoła Aspirantów PSP w Poznaniu. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Siemczyk Bartłomiej z SGSP z Warszawy, najlepszym strzelcem zawodów został reprezentant SA PSP w Krakowie Jakub Horawa, za najlepszego bramkarza imprezy uznano Mateusza Tkacza z CS PSP z Częstochowy.