W dniu 10 stycznia 2009 r. Hali Sportowej Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie odbył się III Noworoczny Turniej Służb Mundurowych Królewskiego Miasta Krakowa w Halowej Piłce Nożnej. Turniej ten można uznać za nieoficjalne mistrzostwa Krakowa „mundurowych”, będące świetna okazją do integracji ale przede wszystkim do spędzenia wolnego czasu na sportowo.

W zawodach wzięło udział dziesięć drużyn:

    * Komenda Wojewódzka Policji (KWP)
    * Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej (KM PSP)
    * Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej (SAPSP)
    * Karpacki Oddział Straży Granicznej (SG) -Izba Celna (IC)
    * Komenda Garnizonu Wojska Polskiego (WP)
    * Jednostka Wojskowa - Balice (JW)
    * Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej (OISW)
    * Areszt Śledczy (AŚ)
    * Zakład Karny w Nowej Hucie (ZK NH).

Drużyny podzielone na dwie grupy, grały systemem „ każdy z każdym”. W grupie A pierwsze miejsce zdobyła reprezentacja KM PSP, drugie zajęła drużyna Szkoły 

Aspirantów PSP w Krakowie. W grupie B pierwsze miejsce zajęli policjanci KWP Kraków a drugie koledzy ze Straży Granicznej.

W półfinałach reprezentacja SA PSP wygrała 1:0 z drużyną KW Policji. Takim samym wynikiem zakończyło się spotkanie KM PSP ze Strażą Graniczną. Finał był miał być rewanżem za zacięty mecz grupowy, w którym SA PSP pokonała drużynę KM PSP 2:0, ale i tym razem zawodnicy SA PSP dowiedli swojej wyższości wygrywając 1:0 zajmując tym samym pierwsze miejsce w turnieju. III miejsce zdobyła reprezentacja KOSG, która pokonała w rzutach karnych 2:0 drużynę Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Oprócz pucharu za zdobycie I miejsca w turnieju, także puchar przechodni ufundowany dla zwycięzców przez senatora RP Stanisława Bisztygę, na stałe pozostał w Szkole Aspirantów PSP w Krakowie dzięki powtórnemu zwycięstwu.

Najlepszy bramkarz – Zbigniew Dulba (KWP w Krakowie)
Najlepszy zawodnik – Michał Szewczyk (KM PSP W Krakowie)
Król strzelców – Łukasz Olech (7 bramek, SA PSP w Krakowie)

Drużynę Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie tworzyli pracownicy i kadeci szkoły:

KONRAD WÓJCIK (bramkarz), KRZYSZTOF KŁUŚ, PAWEŁ KULIŃSKI, KONRAD ŚWIERAD, ŁUKASZ DOMŻAŁ, ŁUKASZ OLECH, DANIEL KACZMAREK, JACEK STĘPIEŃ, GRZEGORZ KUBOŃ, KAMIL 

CIEŚLIKIEWICZ (zawodnicy z pola).

Kierownikiem i trenerem drużyny był Dariusz Maczuga. Poniżej wyniki wszystkich spotkań reprezentacji SA PSP w Krakowie oraz strzelcy bramek:

    * eliminacje
          o SAPSP-JW 1:1 (Olech)
          o SAPSP-IC 4:0 (Olech 2, Domżał, Kuliński)
          o SAPSP-KMPSP 2:0 (Olech 2)
          o SAPSP-AŚ 0:0
    * pólfinał
          o SAPSP-KWP 1:0(Olech)
    * finał
          o SAPSP-KMPSP 1:0(Olech).